Lezingen, cursussen en excursies
Wilt u een interessante, inhoudelijke bijdrage aan uw personeelsdag, congres of andere bijeenkomst? Onze landschapshistorici, architectuurhistorici en andere erfgoeddeskundigen vertellen graag verhalen over hun passie: de geschiedenis van ons landschap en het erfgoed daarin.
Of het nu een avondvullende lezing, een korte presentatie of een excursie door een gebied is: wij kunnen voor u op maat een programma samenstellen. Dat kan inhoudelijk over een landschap of een gebied gaan, maar ook over de vraag hoe onderzoek in zijn werk gaat. Als u bijzondere wensen heeft, leg ze bij ons neer! Wij laten dan weten of we aan uw wensen kunnen voldoen en hoe we dat inhoudelijk en qua prijs voor ons zien.
Daarnaast is het verzorgen van een één- of meerdaagse cursus voor uw organisatie ook mogelijk. In overleg met u kunnen we deze als maatwerk ontwikkelen. Ook het geven van een reeds bestaande cursus behoort tot de mogelijkheden. RAAP kan daarbij putten uit een rijke verzameling cursusmateriaal dat voor een breed palet aan doeleinden in het verleden ontwikkeld is. Voorbeelden zijn de cursussen Odile (archeologische software), Gebiedsbiografie of Historisch-geografisch onderzoek. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Wilt u advies of een offerte aanvragen?
Neem dan contact op ons team cultuurhistorie (0575-743305), of vul het offerteformulier in.
